BMW 1.sērija ar 400 zirgspēku dīzeli

Vācu tūninga ateljē AC Schnitzer prezentējis savu BMW 1.sērijas hečbeka versiju ACS1 5.0d.

Esenes tūninga šovā prezentētais auto ir apgādāts ar tri-turbo dīzeļdzinēju, kurš attīsta 400 ZS. Šo pašu motoru var sastapt arī zem modeļu lна BMW M550d, kā arī X5 un X6 M50d motora pārsega, tiesa, tā jauda tādā gadījumā ir par 19 zirgspēkiem zemāka. Arī griezes moments 3 litru motora standarta modifikācijai ir «tikai» 740 Nm, kamēr AC Schnitzer izpildījumā tie ir apaļi 800 Nm, ziņo Motor.ru.

No nulles līdz 100 kilometriem stundā karstais 1. sērijas BMW spēj paātrināties 4,5 sekundēs, bet paātrinājumu no 80 līdz 180 km/h tas veic 7,9 sekundēs. Automobiļa maksimālais ātrums nav zināms, jo to pie 250 km/h atzīmes ierobežo elektronika.

Var atzīmēt, ka atjaunotā 1. sērija tika prezentēta šā gada janvārī, un jaudīgākā no tās modifikācijām ir M135i ar 326 zirgspēkus spēcīgu 3 litru sešu cilindru turbo motoru. Šis auto sprintā līdz simtam tikai 0,2 sekundes zaudē AC Schnitzer tūnētajam 400 zirgspēku dīzelim.

Labs birojs ir ērts birojs. Tās ir darba telpas, kuras ir pielāgotas darbinieku un apmeklētāju ērtībām. Tas nozīmē, ka ofisa plānojumam ir jābūt pārdomātam, savukārt mēbelēm – ergonomiskām. ATTICUS biroja mēbeles no Itālijas ir perfekts risinājums mūsdienīgam birojam. Mēbeles no labākajiem Itālijas ražotājiem ir kvalitatīvas, ērtas un gaumīgas. Ne velti Itālija ir slavena kā modes centrs. Arī biroja mēbeļu nišā jaunākās tendences tiek noteiktas tieši Itālijas mēbeļu ražotāju birojos. ATTICUS piedāvā iespēju šādas mēbeles iegādāties. Piedāvājumā ir gan darbiniekiem, gan vadītājiem paredzēti mēbeļu priekšmeti.